अखिल नेपाल विद्युतिय रिक्सा श्रमिक संघको सम्मेलन आयोजक समिती गठन

आज इटहरीमा एक कार्यक्रम विच माओवादी केन्द्र निकटको विद्युतिय रिक्सा चालकहरुको सँगठन नेपाल विद्युतिय रिक्सा श्रमिक संघको विभिन्न तहका सम्मेलन आयोजक समिती गठन गरिएको छ  ।

सञ्जय आचार्यको नेतृत्वमा १३ सदस्य अखिल नेपाल विद्युतिय रिक्सा श्रमिक संघको जिल्ला सम्मेलन आयोजक समिति गठन गरिएको छ ।  झापा मोरंग सुनसरी र उदयपुरका मजदुरहरुको उपस्थितीमा कुमार तामाङ्गको नेतृत्वमा एक नम्बर प्रदेश अखिल नेपाल विद्युतिय रिक्सा श्रमिक संघको सम्मेलन आयोजक समिती गठन गरिएको छ ।

पुर्व मजदुर ईञ्चार्ज तथा माओवादी केन्द्रका पोलीटव्युरो सदस्य हिमाल सुवेदीको प्रमुख आतिथ्य साथै अखिल नेपाल विद्युतिय रिक्सा श्रमिक संघका केन्द्रीय अध्यक्ष राजन सुवेदीको विशिष्ट आतिथ्य र अखिल नेपाल ट्रेड युनियन महासंघ एक नम्बर प्रदेश अध्यक्ष टिका प्रसाईको आतिथ्यता भासी, इनरुवा, दुहवी तथा धरानका मजदुरहरुको  उपस्थितमा  आयोजक समिती गठन गरिएको हो ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close